دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۴۹۸۸
گزارشگر : ۹۰
در راستای پویش ایران مهربان انجام شد،

حمایت سرمربی، کادرفنی و اعضای تیم آلومینیوم اراک از طرح اکرام ایتام

حمایت سرمربی، کادرفنی و اعضای تیم آلومینیوم اراک از طرح اکرام ایتام
(دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۰۲

سرمربی ،اعضای کادر فنی وبازیکنان تیم ملی آلومینیوم اراک با جمعی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در محل تمرین دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: امروز به رسم پهلوانان بازیکنان فهیم تیم آلومینیوم اراک پذیرای خانواده‌های ولی‌نعمتان بودند که بازیکنان آلومینیوم با حضور در این ورزشگاه نونهالان عزیز را مورد تفقد خود قرار دادند.

وی در ادامه بیان کرد: در استان مرکزی ۵۸۰۰ نفر اکرام و محسنین هستند که مورد حمایت خانواده‌ها قرار می‌گیرند، در حال حاضر به هر کدام از خانواده‌ها یک میلیون تومان کمک مستقیم اختصاص می‌یابد.

وی افزود: با محبتی که جامعه ورزش و جوانان استان انجام داده‌اند امیدواریم بتوانند در طرح ایران مهربان شرکت کنند.
حمید محرابی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در این مراسم گفت: از رسالت های بخش فرهنگی باشگاه آلومینیوم ایجاد تعامل و ارتباط بین بخش‌های مختلف جامعه است.

وی افزود: امروز میزبان همکارانمان از کمیته امداد بودیم، تعامل و دیدار خوبی بین بازیکنان تیم ما و این نونهالان عزیز صورت گرفت.

محرابی بیان داشت: این نونهالان آینده‌سازان جامعه هستند و امیدواریم در آینده بتوانیم با راه انداختن بخش نونهالان باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک پذیرای این نونهالان باشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با انجام مسئولیت اجتماعی و ارتباط مؤثر و سازنده با این نونهالان شرایط مناسب تری برای کودکان سرزمین ایران فراهم نماییم.

شایسته ذکر است، بازیکنان تیم آلومینیوم در این طرح خداپسندانه شرکت کردند.سرمربی تیم آلومینیوم آقای خطیبی دیدار ۱۵ روز یک‌ بار بازیکنان دیداربا دانش آموزان و نونهالان را در دستور کار قرار داده است که در بالا بردن کرامت و عزت این نوجوانان سهیم به سزایی دارد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید