دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۵۴۱۵
گزارشگر : ۹۰
مدیر برنامه ریزی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

راه‌اندازی سامانه «نظام پیشنهادات»

راه‌اندازی سامانه «نظام پیشنهادات»
(دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۳۵

مدیر برنامه‌ریزی کمیته امداد استان مرکزی گفت: راه‌اندازی سامانه «نظام پیشنهادات» در راستای تحقق طرح امداد هوشمند و مردمی شدن کمیته امداد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مریم قانعی با اشاره به اهمیت مشارکت کارکنان، جامعه هدف و مردم در بهبود عملکرد کمیته امداد گفت: یکی از راهکارهای گسترش مشارکت همگانی در تصمیم سازیها و ارتقای عملکردها، راه‌اندازی نظام پیشنهادها است.

وی اضافه کرد: این سامانه دارای قابلیت‌های بسیاری از جمله همسان‌سازی با خواسته‌ها و نیازهای امداد، قابلیت ارتباط با دیگر سامانه‌های موجود همچون مدیریت دانش، ارزیابی عملکرد، و اتوماسیون است.

مدیر برنامه ریزی کمیته امداد استان در ادامه گفت:این سامانه همچنین از قابلیت بانک ایده‌ها، امکان ارزیابی و ارائه پاداش و همچنین قابلیت ارائه پیشنهاد در بستر وب برای آحاد مردم، خیران و نیکوکاران به منظور اخذ نظرات و پیشنهادات آنان برای خدمت‌رسانی بهتر به ولی‌نعمتان جامعه برخوردار است.

شایسته ذکر است؛ براساس این گزارش، سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرس pishnahadat.emdad.ir آماده دریافت نظرات و پیشنهادهای جامعه هدف و عموم شهروندان در بهبود عملکرد خدمت‌رسانی این نهاد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید