دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۴ آبان ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۵۵۴۲
گزارشگر : ۹۰
به منظورارتقاء سلامت مددجویان تحت حمایت انجام شد،

انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استان مرکزی

انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استان مرکزی
(دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰) ۰۹:۵۷

تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان جمعیت هلال احمر استان مرکزی به امضای طرفین رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مجید مومنی، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی، با بیان اینکه خدمت به محرومان افتخاری برای امدادگران کمیته امداد است، گفت: حمایت از بیماران صعب العلاج و زمین گیر از اقدامات حمایتی کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه ارتقای سطح سلامت مددجویان تحت حمایت از مهم ترین اهداف تفاهم نامه همکاری است، اظهار داشت: استفاده بهینه از منابع و ارائه خدمات ، رسیدگی بهتر و کیفی تر به نیازمندان ، تعامل و همکاری با رویکرد هم افزایی و برنامه ریزی و بهره گیری به منظور استفاده از ظرفیت‌های مشترک از اهداف این تفاهم نامه همکاری است.

وی افزود: پرداخت مبلغ سرانه 400 هزار تومان هزینه های پوشینه بیماران زمین‌گیر، خاص و صعب العلاج و سنجش نیاز خانواده‌های تحت حمایت از تعهدات مشترک هر دودستگاه در این تفاهم نامه همکاری است.

علیرضا محمودی ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز ضمن تشکر از کمیته امداد ، اظهار داشت: اختصاص بودجه برای دارو و درمان نیازمندان جمعیت هلال احمر از عنایات پروردگار و موجبات خوشنودی است.

وی اضافه کرد:نتایج همکاری و تعامل کمیته امداد و جمعیت هلال احمر و بهره گیری از ظرفیت‌های مشترک به نفع محرومان و نیازمندان خواهد بود.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید