دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۵۶۳۱
گزارشگر : ۹۰
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی:

خیر و احسان و دستگیری از نیازمندان یک ارزش ماندگارو امری فطری است

خیر و احسان و دستگیری از نیازمندان یک ارزش ماندگارو امری فطری است
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۰۹:۲۱

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان کمیجان گفت: خیر و احسان و دستگیری از نیازمندان یک ارزش ماندگار است و امری ذاتی و فطری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عدالت بهرامی ، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج ، افزود: رسیدگی به امور محرومان از برنامه‌های اصلی انبیاء و اولیای الهی بوده و آنرا به دیگران واگذار نمی کردند.

وی با بیان اینکه مسئولیت سازمانی در امداد یک امانت الهی است،اظهار داشت: امدادگران کمیته امداد جهادگونه در جهت رفع محرومیت و حل مشکلات نیازمندان تلاش می کنند.

وی با اشاره به رشد 120 درصدی زکات در شهرستان کمیجان اظهار داشت: رشد زکات در شهرستان کمیجان نشانگر تعامل و همدلی خوب دفتر امام جمعه و اعضای شورای زکات است.

بهرامی ایجاد مراکز نیکوکاری و واگذاری کار به خود مردم از برنامه‌های کمیته امداد دانست و اضافه کرد:بیش از 300 مرکز نیکوکاری در سطح استان تاکنون راه اندازی و در خدمت محرومان هستند.

امام جمعه شهرستان کمیجان نیز ضمن تشکر از کمیته امداد ، گفت: کمیته امداد یکی از نهادهای خدمتگزار محرومین است و از بدو تأسیس تا کنون منشاء خدمات ارزشمندی در خدمت به محرومان بوده است.

وی افزود: ارتباط خوب کمیته امداد و دفتر امام جمعه در شناسایی نیازمندان نقش مؤثری دارد و خوشبختانه ارتباط خوبی بین کمیته امداد و دفتر امام جمعه وجود دارد.

شایسته ذکر است، در این مراسم از زحمات عزیزاله اردولالو رئیس سابق کمیته امداد شهرستان کمیجان که به مقام بازنشستگی نائل شد تجلیل و ابوالفضل رسولی به سمت رئیس جدید کمیته امداد شهرستان منصوب شد.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید