دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۵۶۵۰
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

اهدای 10 تبلت و گوشی به نخبگان تحت حمایت

اهدای 10 تبلت و گوشی به نخبگان تحت حمایت
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۰۹:۰۶

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی از اهدای 10 عدد گوشی و تبلت به نخبگان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد بوالحسنی ، معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد است ، گفت: تعداد پنج عدد گوشی و پنج عدد تبلت بین نخبگان شناسایی شده تحت حمایت توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان مرکزی یکی از نهادهایی است که کمیته مددکاری آن از ساختار قانونمند و تخصصی برقرار است ، گفت: این نهاد توانسته بخش قابل توجهی از نیازهای مددجویان خود را قبل از اینکه آن نیاز تبدیل به بحران شود شناسایی و در جهت رفع آن نیازها اقدامات لازم را انجام دهد.

وی افزود: کمیته امداد استان مرکزی در سال گذشته توانست یک هزار و ۲۶۳ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند تهیه و در اختیار دانش آموزان تحت حمایت قرار دهد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان در پایان گفت: فراهم کردن تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب تحت حمایت، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی، برگزاری اردوهای آموزشی و تلاش به منظور رشد و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی با برگزاری کلاس‌های آموزشی، انجام کارهای هنری و ارائه مشاوره و راهنمایی از فعالیت‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید